„Хора, обединени в екип, могат да постигнат всичко онова, за което нито един човек сам не може и да мечтае”.
Дентална клиника ЕО Дент е първата в България акредитирана университетска база за специализация на зъболекари. Чрез тясната колаборация с трите факултета в София, Пловдив и Варна, ЕО Дент е клиника за практична квалификация и специализация на колеги – зъболекари от цялата страна.
Гордеем се, че сме част от новите възможности за специализация на зъболекарите. Това, че сме акредитирани с оценка отличен от Министерството на здравеопазването в България е още едно доказателство за високия професионализъм, иновативно-технологичното оборудване и апаратура в ЕО Дент.
При нас специализират зъболекари във всички области – хирургия, ортодонтия, ортопедия, терапия, пародонтология и детска дентална медицина.
Иновативното лечение, отличната квалификация и модерната база, отговаря на всички стандарти и изисквания, това са едни от основните приоритети на ЕО Дент.
Това не са просто думи, а истина, която ни обединява и вдъхновява в името на Вас – нашите пациенти.
Стремежът ни през тези години, професионалното развитие и инвестициите в иновации са били насочени винаги към това да предложим най-добрата грижа и лечение. Да дадем спокойствие и сигурност, да изградим истински човешки взаимоотношения на доверие и приятелство.
А ето защо създадохме и първата специализирана Българо-немска имплантологично-хирургична клиника ЕО Дент. Тя е създадена по всички немски стандарти, което е гаранция за сигурност и качество. Нашата работа е творческа и безкрайно отговорна, защото се грижим за Вашето здраве. В същото време тя е необикновена и винаги води до едно малко прераждане за ново начало, за нов по-качествен живот.
Ние вярваме, че една усмивка прави чудеса!

ГАЛЕРИЯ
Как се случи всичко?
11.11.2015 г. | Първата Българо-немска имплантологично-хирургична дентална клиника ЕО Дент отвори врати!
Първата Българо-немска имплантологично-хирургична клиника ЕО Дент отвори врати в София. Датата 11 ноември не бе избрана случайно – на този ден се почита Св. Мина, лечител и покровител на семейството. Така „семейството“ на ЕО Дент си пожела да даде ново начало за усмивки и по-качествен живот за своите пациенти.
Топлата привечер и церемонията по откриването събра над 600 човека. А трима тенори, разположени на втория етаж в супермодерната 8 етажната сграда, я огласиха със своята ария.
Така пред очите на редица публични личности, сред които Татяна Лолова, Мартина Вачкова, Йордан Йовчев, Наталия Симеонова, Азис, Алисия, Мери и Миро от „Бойс Бенд”, Денди, Мира Добрева, Неделя Щонова, бизнесмени, политици и много други – започна откриването.
Започна и една промяна за онези, които си уговарят срещи – хотел „Хемус“ и „Сити Център“ в София вече се намират срещу сградата на Първата българо-немска имплантологична клиника ЕО Дент.
А тя наистина е изградена по немски стандарт и оборудвана с най-съвременна апаратура. Етаж за хирургия, етаж с 4 операционни блока, етаж за релаксиращи процедури, профилактика и мотивация. На последния етаж е разположен музей на дентална медицина. Там можете да разгледате зъболекарски стол от 1962 г., както и инструменти от различни етапи на денталната медицина.
В подземния етаж се „крие“ фото студио за заснемане на дизайна на усмивката на всеки пациент. Конферентната зала с учебния център са създадени с една единствена цел – непрекъснато усъвършенстване и професионално израстване в името на пациента.
Оборудването е последна дума на техниката – лазери, най-нов модел стерилизация, дентални столове, разположени върху специална антибактериална настилка.
Откриването завърши с грандиозно шоу на жената каучук – Сирма Добрева, с изпълнение, което се прави за първи път в света – акробатика по фасади на сгради. Съпътствано от светлинните на прожекторите, музика, фойерверки и бурните аплодисменти на гостите.
Д-р Венета и Валентин Павлови, собственици на клиниката, споделиха, че за тях това е една сбъдната мечта. Ще добавим – поредната мечта, постигната с усилията на целия екип в полза на пациентите. Сред гостите бе и един възрастен човек, облечен скромно – вероятно пациент на клиниката. Той разглеждаше внимателно оборудването и интериора и прочете на глас един надпис – на стъклената стена – „Захапете здраво живота с Вашите импланти!“.
„Да, наистина много са здрави! Аз го казвам от опит!“ – бе краткият му коментар.
Всъщност първата Българо-немска имплантологично-хирургична клиника ЕО Дент е една сбъдната мечта за българските пациенти и тяхното дентално здраве.





































